| Merknaam: | Huaye |
| MOQ: | 50 MT |
| Leveringstermijn: | 45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T / T of L / C |
610 mm -762 mm ID SAE 1006, SAE 1008, Hrc spoel warmgewalst staal spoelen / spoel
1.Overzicht van het product
Warmgewalste stalen spoel is geschikt voor toepassingen die middelgroot tot zwaar staal met een stabiel breedtebereik en een standaard spoelvorming vereisen voor verder snijden, vormen en fabricage.Dit productassortiment omvat 0.8·16,0 mm dik en 1000·1800 mm breed, geschikt voor structurele fabricage, algemene plaatverwerking en industriële staalverbruik.
2.Technische oplossing
Het product wordt geleverd als warmgewalste stalen spoel met een binnendiameter van 508 mm, 610 mm of 762 mm.Deze spoelconstructie ondersteunt verschillende ontwikkelings- en verwerkingsapparatuur in structurele en industriële plaatbehandelingslijnenHet beschikbare klassenstelsel omvat Q235, Q345, A36, SPHC, SPHD, SS400, S235JR, S355JR, ST37.2, en ST52.3, waardoor het materiaal aan verschillende markt- en technische eisen kan voldoen.
3.Specificaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Productsoort | Warmgewalste stalen spoel |
| Staalklasse | Q235 / Q345 / A36 / SPHC / SPHD / SS400 / S235JR / S355JR / ST37.2 / ST52.3 |
| Dikte | 00,8 ∼ 16,0 mm |
| Breedte | 1000 / 1220 / 1250 / 1500 / 1800 mm |
| Identificatie van spoel | 508 mm / 610 mm / 762 mm |
| MOQ | 50 MT per maat |
4.Toepassing
5.Verwerking
6.Voordelen
7.Hoe te kiezen
8.VRAAGEN
Q1.Wat is de dikte van deze warmgewalste stalen spoel
Het diktebereik is 0,8 × 16,0 mm.
Q2.Wat is het breedtebereik
Het breedtebereik is 1000/1220/1250/1500/1800 mm.
Q3.Welke spoel-ID's zijn beschikbaar?
De beschikbare spoel-ID's zijn 508mm, 610mm en 762mm.
Q4.Welke kwaliteitscategorieën zijn beschikbaar?
Beschikbare soorten zijn Q235, Q345, A36, SPHC, SPHD, SS400, S235JR, S355JR, ST37.2, en ST52.3.
V5.Wat is het MOQ?
De MOQ is 50MT per maat.