| Merknaam: | Huaye |
| MOQ: | 50 MT |
| Leveringstermijn: | 45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | TT of LC |
Op maat gesneden DC01, DC02, DC03, DC04, SAE 1006, SAE 1008 koudgewalste stalen spoelen/plaat
1.Overzicht van het product
Koudgewalste stalen spoelen en platen zijn geschikt voor toepassingen die een gecontroleerde dikte, een stabiele breedte en een consistente oppervlakteconditie vereisen voor stroomafwaarts blanken, buigen, vormen,en plaatvervaardigingDit productassortiment omvat zowel algemene commerciële als tekenklassen, zodat het materiaal kan worden geselecteerd op basis van de werkelijke vormwijze.
Het beschikbare formaat bereik bedraagt 0,15 ∼3,0 mm dikte met breedtes van 750 ∼1010 mm, 1220 mm en 1250 mm.Het materiaal kan worden geleverd in rollenvorm of worden omgezet in bladlengte volgens de vereisten voor verwerking in de downstream..
2.Technische oplossing
Het product wordt geleverd volgens de JIS-, EN-, DIN-, GB- en SAE-klasse-systemen, waardoor het kan worden afgestemd op verschillende technische specificaties en marktvereisten.De keuze van de kwaliteit is de belangrijkste basis voor het onderscheid tussen algemeen commercieel gebruik en tekengebonden gebruik.
Voor de werkelijke verwerking zijn de belangrijkste factoren dikte, breedte, constructie van de spoel en kwaliteitstype.evenwicht, snijden en lijnen op maat snijden.
3.Specificaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Productsoort | Koudgewalste stalen spoel / plaat |
| Standaard | JIS G3141 / EN10130 / DIN1623 / GB/T 700 / SAE |
| Staalklasse | SPCC / SPCD / SPCE / SPCC-1B / DC01 / DC02 / DC03 / DC04 / ST12 / ST13 / ST14 / Q195 / Q235 / Q345 / SAE1006 / SAE1008 |
| Dikte | 0.15 ∼3.0 mm |
| Breedte | 750 ̊1010 mm / 1220 mm / 1250 mm |
| Lange | Volgens het verzoek van de klant voor de lengte van het blad |
| Gewicht van de spoel | Max. 11 MT |
| Identificatie van spoel | 508 mm / 610 mm |
| MOQ | 50 MT per maat |
4.Toepassing
5.Verwerking
6.Voordelen
7.Hoe te kiezen
8.VRAAGEN
Q1.Wat is de dikte van deze koudgewalste stalen spoel
Het diktebereik is 0,15 ∼ 3,0 mm.
Q2.Wat is het breedtebereik
Het breedtebereik is 750 ̊1010 mm, 1220 mm en 1250 mm.
V3.Wat is de spoel-ID?
De spoel ID is 508 mm of 610 mm.
Q4.Wat is het maximale gewicht van de spoel
Het maximale gewicht van de spoel is 11 MT.
Q5.Kan het materiaal zowel als spoel als als plaat worden geleverd?
Ja, het kan worden geleverd in spoelvorm en kan ook worden gesneden naar de gewenste bladlengte volgens de verwerkingsvereisten.