| Merknaam: | Huaye |
| MOQ: | 50 MT |
| Prijs: | USD/MT |
| Leveringstermijn: | 45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | TT of LC |
Titania Coating E6013 J421 Arc Welding Electrode voor koolstofstaalconstructies
1.Overzicht van het product
Titania coating E6013 J421 boog lassen elektrode is een zachte staal lassen elektrode gebruikt voor koolstofarme staal structuren, dunne stalen platen, korte discontinuous lassen, reparatie lassen,en algemene fabricagewerkzaamheden.
J421 is een elektrode van koolstofstaal van het rutieltype die geschikt is voor wisselstroom- en gelijkstroomstroombronnen.en een glad gesweisd uiterlijk voor alle posities lassen.
2.Technische oplossing
E6013 / J421 elektrode maakt gebruik van titania-type coating om de boogstabiliteit en het laswerk te verbeteren.
De elektrode is geschikt voor het lassen in alle standen, waaronder PA, PB, PC, PD, PE en PF.installatie op het veld, reparatiewerkzaamheden, en het lassen van koolstofstaalconstructies.
Het gedeponeerde metaal zorgt voor gecontroleerde koolstof-, mangaan-, silicium-, zwavel- en fosforniveaus om een stabiele lassterkte en algemene structurele lasprestaties te ondersteunen.
3.Specificaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Productsoort | Elektrode voor booglassen |
| Model | E6013 / J421 |
| Graad | E6013 / E6011 |
| Type coating | Titania / Rutile type coating |
| Werkstroom | AC / DC |
| Lasstroom | 30A240A |
| Sweispositie | PA / PB / PC / PD / PE / PF |
| Materiaal | Staallegering |
| Toepassing | Structuur van koolstofstaal |
| Verpakking | 2.5 kg/doos, 8 dozen/doos, 20 kg/doos |
| Nettogewicht | 20 kg/karton |
| Certificering | ABS / BV / CCS / DNV.GL / RS |
| Chemische samenstelling C | ≤ 0,12% |
| Chemische samenstelling Mn | 00,3 ‰ 0,6% |
| Chemische samenstelling Si | ≤ 0,35% |
| Chemische samenstelling S | ≤ 0,035% |
| Chemische samenstelling P | ≤ 0,040% |
| Treksterkte Rm | ≥ 420 MPa |
| Opbrengstkracht ReL | ≥ 330 MPa |
| Verlenging A | ≥17% |
| Algemeen trekresultaat | 460 ∼ 540 MPa |
| Algemene opbrengst | ≥ 340 MPa |
| Algemeen verlengingsresultaat | 1826% |
| Impactwaarde KV2 | 50 ¢ 80 J |
| Herdroging Voorwaarde indien vochtig | 150°C ≈ 170°C gedurende 0,5 ≈ 1 uur |
| MOQ | 50 MT |
| Leveringstermijn | 45 dagen |
| Betalingsvoorwaarden | TT / LC |
4.Toepassing
Deze elektrode is geschikt voor het lassen van koolstofarme staalconstructies, dunne staalplaten, lichtstaalfabricage, machineonderdelen, bouwcomponenten, reparatielassen, intermitterende lassen,en korte lasnaadingen.
Het is vooral geschikt voor toepassingen die een gladde uitstraling van de lasperels en een gemakkelijke laswerking vereisen.
5.Verwerking
De elektrode kan worden gebruikt voor het lassen in alle posities met een AC- of DC-sweisstroomvoorziening.
In normale opslagomstandigheden is het voor het lassen over het algemeen niet nodig om de elektrode opnieuw te drogen.
Voor het lassen moet het basismetaaloppervlak worden gereinigd om zware roest, olie, vocht en andere verontreinigingen te verwijderen.dikte van de plaat, laspositie en verbindingsontwerp
6.Voordelen
7.Hoe te kiezen
8.VRAAGEN
Q1. Waar wordt E6013 J421 voor gebruikt?
Het wordt gebruikt voor het lassen van koolstofarme staalconstructies, dunne platen, machineonderdelen, reparatielassen en algemene fabricagecomponenten.
Q2.Kan het worden gebruikt met wisselstroom- en gelijkstroomlassen
Ja, het kan worden gebruikt met zowel AC als DC stroombronnen.
Q3.Is het geschikt voor het lassen in alle posities
Het ondersteunt PA, PB, PC, PD, PE en PF lasposities.
Q4.Moet de elektrode opnieuw worden gedroogd voor het lassen?
Normaal gesproken hoeft het niet opnieuw te worden gedroogd.
Q5. Welke verpakking is beschikbaar?
De verpakking bedraagt 2,5 kg per doos, 8 dozen per karton en 20 kg per karton.